• Інформація за телефоном:

   

  (098) 711-9181

  Керницька Леся Романівна

 • Час роботи:

  Пн. - Птн. 10.00 - 18.00

  ingvectorgroup_16@ukr.net

  м.Львів, вул. Навроцького, 10

Дизайн балконів: 7 ідей оформлення відкритих балконів

 

відкритий балкон

Найчастіше можна знайти прекрасні ідеї дизайну закритих балконів та лоджій – їхня захищеність склом та стінами від погодних умов дозволяє облаштовувати буквально додаткову кімнату у квартирі. Вони можуть служити у якості кабінету, їдальні,  спортзалу чи просто затишним місцем відпочинку. Та значно  менше інформації можна знайти про облаштування відкритих  балконів – їх вважають сезонними та непрактичними. Та хоч це і є  частково правдою, продуманий дизайн відкритих балконів  дозволяє створити казкове місце відпочинку у теплу пору року. Тут  можна влаштувати затишне місце для сніданків, посиденьок з  друзями чи просто відпочинку. Наведемо кілька порад та свіжих  про оформлення дизайну відкритого балкону.

Основні поради для оформлення балконів

Незалежно від того,чи Ви займаєтесь реконструкцією балкону чи виведенням нового, слід звернути увагу на наступні аспекти:

 1. оформлення відкритого балконуПерила балкону. Якщо огородження старе і хитке – краще замінити його на нове, адже реставрацією навряд вдасться надовго продовжити термін служби та значно покращити зовнішній вигляд. Зверніть увагу на ковані балкони, які нададуть враження перебування у італійському дворику. Також можна замовити виготовлення перил для балкону і з інших матеріалів або їх комбінації: скло, дерево, цегла, бетон, нержавіюча сталь та ін. Дизайнерам під силу втілити будь-який авторський задум.
 2. Підлога. Найкраще використовувати керамічну плитку, яку легко мити та яка стійка до зовнішнього впливу та має довгий термін служби. Єдиний недолік – чутливість до ударів важкими предметами.
 3. Дашки на балкон. Зважаючи на те, що балкон відкритий, Вам не вдасться його повністю захистити від погодних умов, та з допомогою дашка можна мінімізувати вплив опадів та прямих сонячних променів. Такі навіси створюють красивий ансамбль разом із перилами, тому орієнтуйтесь на це при їх виборі.

Ці поради стосувались конструктивних можливостей відкритих балконів, які слід врахо

відкритий бплкон

вувати при їх монтажі. Далі поговоримо про ідеї дизайну відкритих балконів, які включатимуть такі важливі атрибути, як меблі, освітлення, квіти, драпірування та штори.

Ідеї дизайну відкритих балконів

Пропонуємо ряд цікавих та свіжих думок щодо оформлення балконів:

 1. Вертикальне озеленення. Сама ідея вертикальних садів є свіжою та оригінальною, а основна її перевага для балконів – значна економія місця, у порівнянні із традиційними горщиками. Є безліч способів для вертикального розміщення рослин, в залежності від конструкції. Та разом із розміщ енням квітів у такий спосіб, можна поєднати композицію і з навісними традиційними горщиками.
 2. Вибір меблів із ротангу. Плетені меблі додають літнього шарму та легкості, а також їх легко переносити для зберігання у закрите приміщення при поганій погоді. Плетені меблі можна оздобити з допомогою декоративних подушок та пледів, що надасть неабиякого затишку.
 3. Ковані меблі. Перевагою таких меблів перед іншими є їхня стійкість до зовнішнього впливу, міцність та довговічність. Такі стільці та столи можна навіть залишати зимувати – їм це не нашкодить. Вашому ж балкону ці меблі нададуть французького шарму – уявіть, яким приємним буде ранкове кавування у такій обстановці.
 4. Складні меблі. Вони особливо підійдуть власникам маленьких балконів, а також їх зручно скласти за поганої погоди.
 5. дизайн балконуМеблі з піддонів. Останнім часом вони стали надзвичайно популярними, що зумовлено їх низькою вартістю та можливістю моделювання. Такі меблі мають стильний та сучасний вигляд, на такі сидіння можна покласти яскраві матраси чи подушки, а також їх легко скласти на зберігання після закінчення літнього сезону.
 6. Щільні штори. Вони дуже красиво виглядають, якщо їх зачепити до дашка та перил балкону – це допоможе частково сховатись від сторонніх поглядів та палючого сонця.
 7. Освітлення. Доречне використання як вуличних ліхтариків, так і нейтральної гірлянди, яку можна почепити до стіни, а разом із свічками можна створити неповторну атмосферу на відкритому балконі ввечері.

Який би дизайн балкону Ви не надумали створити, головне продумати ідею та покластись на свою інтуїції, і тоді Вам неодмінно вдасться створити «райський куточок» на балконі.  


Відгуки наших клієнтів

 • Скористались послугами компанії ІнжВекторГруп за порадою знайомих. Спочатку поставились скептично, зважаючи на дещо молодий вік майстрів. Однак, в цілому, задоволені виконаними роботами. Якість за помірну ціну приємно здивувала.
  Едуард Борисович Інженер БК «АВС-буд»
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

­Зв'яжіться з нами

Залиште свій номер телефону